menusearch
asrerooydad.ir

قهرمان پارالمپیک عضو کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی شد

جستجو
جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ | ۲:۴۰:۱۳
۱۴۰۳/۴/۱۳ چهارشنبه
(0)
(0)
قهرمان پارالمپیک عضو کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی شد
قهرمان پارالمپیک عضو کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی شد

 

به گزارش عصر رویداد؛ با پایان انتخابات کمیته ورزشکاران پاراتیراندازی جهانی، ساره جوانمردی ملی‌پوش پرافتخار کشورمان به عنوان یکی از ۴ عضو منتخب این کمیته معرفی شد.

پیش از این اعلام شده بود که ساره جوانمردی به عنوان ورزشکار و مجید نظامی به عنوان داور بین‌المللی نامزد شرکت در انتخابات کمیته ورزشکاران و کمیته ورزشی شده‌اند و پس از اتمام مهلت رای‌گیری، ساره جوانمردی به همراه ۳ پاراتیرانداز دیگر از میان ۱۳ نامزد موفق شدند بیشترین آرا را بدست آورده و به عضویت این کمیته درآیند.

فرآیند رای دهی به این نامزدها اینگونه بود که در بخش کمیته ورزشی، کمیته پارالمپیک هر کشور که دارای نامزد در این بخش بود، می‌توانست به نماینده خود رای دهد.

در بخش کمیته ورزشکاران نیز تنها پاراتیراندازانی که دارای لایسنس IPC بودند، اجازه داشتند در این انتخابات شرکت کنند. از ایران نیز تعدادی از ورزشکاران رشته پاراتیراندازی که حائز این امتیاز بودند که در این رای‌گیری شرکت کردند.

ساره جوانمردی که دارای ۳ نشان طلا و یک نشان برنز از سه دوره حضور خود در بازی‌های پارالمپیک لندن ۲۰۱۲، ریو ۲۰۱۶ و توکیو ۲۰۲۰ است برای شرکت در بازی‌های پارالمپیک پاریس ۲۰۲۴ آماده می‌شود.