menusearch
asrerooydad.ir

تور موتورسواری از برج میلاد تا مرقد امام خمینی (ره) برگزار شد

جستجو
پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۱۹:۲
۱۴۰۱/۳/۱۴ شنبه
(0)
(0)
تور موتورسواری از برج میلاد تا مرقد امام خمینی (ره) برگزار شد
تور موتورسواری از برج میلاد تا مرقد امام خمینی (ره) برگزار شد

 

به گزارش عصر رویداد، سعید باقری برگزار کننده تور‌‌‌‌های رسمی موتورسواران کشور روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا از برگزاری یازدهمین تور رسمی کلوپ موتورسواران کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران به مناسبت سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب از برج میلاد تا مرقد امام خمینی(ره) خبر داد و گفت: این تورها با هدف ارج نهادن به روز‌‌‌‌های ملی و مذهبی کشور با هماهنگی‌‌‌‌‌های دستگاه‌‌‌‌های مختلف برگزار می‌شود؛ البته تمهیداتی اندیشیده می‌شود تا مشکلی برای موتورسواران در طول مسیر به وجود نیاید.

باقری افزود: با توجه به اینکه استقبال در هر تور به وضوح مشاهده می‌شود احتمال برگزاری اولین تور بین‌المللی به مقصد کربلا در امسال بسیار بالاست.

وی با بیان اینکه برگزاری اینگونه تورها تحت نظارت و مجوز پلیس راهور انجام می‌شود، گفت: بسیاری از جوانان با حضور در تور‌‌‌‌های موتورسیکلت می‌توانند با رعایت کامل مقررات از یک تجربه ورزش مفرح و پرانرژی بهره مند شوند.

باقری گفت: اجرای تور موتورسواران کشور در ایام خاص (مناسبت‌‌‌‌‌های ملی و مذهبی) همانند برگزاری تور در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور زنده نگه داشتن نام، یاد و ادامه راه آنان و حفظ ارزش‌‌‌‌های امام و انقلاب در بین جوانان است.